Monika

Monika K. otsin lapsehoidjat

Tallinn, Eesti

Otsime suure südame ja avatud meelega kannatlikku lapsehoidjat, kes tuleks suvest Nõmmele hoidma kahte kaheaastast tüdrukut (sobilik ka teiste Eesti piirkondade lapsehoidjatele)

Meie otsime inimest, kes armastab väikseid lapsi ja nende maailma. Heaks oleks, kui omaksid või omandaksid pedagoogilist haridust ning/või kui Sul oleks varasem lapsehoidmise kogemus. Hindame tasakaalukust, ausust, rõõmsat meelt, korra-armastust ning huvi kokkamise vastu. Kõige olulisem on aga armastus väikeste inimeste vastu ja rahu ise-enda ning maailmaga. Sul on energiat ning kannatust kahe preiliga naermiseks, nutmiseks, mängimseks ja lugemiseks!

Täpsemad tingimused saame omavahel kokku leppida.

Põhiline hoidmisaeg algaks augusti keskpaigast. Suvisel ajal vajame hoidmist peamiselt ajavahemikul 9. juulist kuni 27. juulini (enne seda ajavahemikku võiks teha ka mõne üksiku harjumis- ja tutvumispäeva). Sellel juulikuisel ajavahemikul on võimalik kokku leppida ka mõni päev osa-ajalise abiga, sest kohal on ka mõni teine pereliige. Lisaks tüdrukutele on suvisel ajal kodus ka nende 4-aastane punapäine vend, kes augustist lasteaeda läheb. Mõnel üksikul päeval augusti alguses (täpse päeva saame omavahel kokku leppida) oleks samuti abi teretulnud.

Alates 21. augustist vajaksime hoidjat iganädalaselt vähemalt järgneva suve keskpaigani (üldjuhul kl 7.30st-18). Ühe päeva nädalas (eelistatult nädala keskel) saame üldjuhul pakkuda vabaks, sest siis hoiavad lapsi pereliikmed.

Laste uneajal vajaksime abi kergematel kodutöödel ning toiduvalmistamisel.

Kuna meil on Nõmmel suur maja, siis saame sobivusel ja soovi korral kokku leppida ka meie juures elamise. Seetõttu on võimalik pakkumist kaaluda ka teistes Eesti piirkondades elavatel inimestel, kes saaksid nädalavahetuseks koju sõita. Laste keeleoskuse arendamise eesmärgil ei ole meil ka midagi selle vastu, kui lapsehoidja on võõrkeelse emakeelega.

Loodame, et Sinust saab meie pere suurte ja väikeste hea kaaslane, nõuandja ja eeskuju.

Kuna me hetkel elame Eestist eemal, siis saame täpsemad küsimused läbi rääkida Skype’i teel.

Telefoninumber: näidatakse ainult kasutajatele

 1. Jaga

Kontaktid

Asukoht: Tallinn, Eesti

Töö

Liik: kokkuleppel

Töötunnid

ETKNRLP
06-09 h
09-12 h
12-15 h
15-18 h
18-21 h
21-24 h
24-06 h

Lapsehoidja töö

 • Saab töötada oma kodus

 • Saab töötada puuetega inimestega

 • Saab töötada lemmikloomadega

 • Saab lastega õues käia

 • Saab sisseoste teha

 • Saab toitu valmistada

 • Saab koristada

 • Juhiluba olemas

 • Auto olemas

 • Ei suitseta

 

Lapsed:

 1.  

 2.  

Haridus

Keeled: Eesti

Otsid koduabilist?

Lapsehoidjad, koduabilised, koduõpetajad - enam kui 3700 teenusepakkujat kas kodu lähedalt või sõprade soovitusega!